4.1 Nasıl İlan Verebilirim? Needion-281

4. İlan İşlemleri  

Needion.com’ da İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra İlan Ekle butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada (daha önce üye girişi yapılıp mağaza açılmadıysa) ilk olarak ilanınıza ait mağaza kategorisini belirlemelisiniz. Daha sonra istenilen tüm gerekli alanları doldurup ‘Kaydet ve Onaya Gönder ’ butonunu takip ederek açmak istediğiniz mağazanızı onaya gönderebilirsiniz.                                                                                                                                       Bu bölümlerde;

  • Mağaza ve ilanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma,
  • Ürüne/hizmete ait fotoğraf ekleme,
  • Ürün/hizmet detaylarını belirleme,
  • İlanla ilgili teknik hizmet talebinizi ve ilanınızı ön plana çıkartacak sıralama seçeneklerini belirleme,
  • Teslimat tercihinizi belirleme,

İşlemlerini tamamladığınızda mağaza/ilanınız yayına hazır hale gelecektir. Yayına hazır hale gelen ilanlar kontrol edilmek üzere Needion.com ekibine gelerek değerlendirilip İlan Verme Kuralları’ na uygun ilanlarınız en geç 12 saat içinde yayına alınacaktır. 12 saat süren mağaza açma onayı tamamlanmadan istenildiği takdirde aynı anda ilan açıp yayına gönderme hakkı da satıcıya verilmiştir.              

Needion.com ilan verme kurallarına uygun ve etkili bir ilan hazırlamak için aşağıdaki konu başlıklarını incelemelisiniz.

 
 
 

Benzer makaleler

 

Tags