3.9 Mağazam Neden Reddedildi? Needion-275

3. Mağaza İşlemleri  

Mağazalarınız, needion.com tarafından titizlikle incelenir ve mağaza açma kurallarına uygun bulunmayan mağazalar reddedilir. Mağazanızın neden reddedildiğine dair detaylı bilgi içeren mesaja ekranın sağ üst kısmındaki bildirimlerim bölümünden ulaşabilirsiniz.                            

Mağaza yayınlanırken en çok rastlanılan hatalar aşağıda verilmiştir.

Mağazanızı aşağıda belirtilen maddelere ve Mağaza Açma Kurallarına  uygun olarak hazırlamanız, alıcıların mağazanıza erişimini arttıracaktır.

Profil bilgileri; Mağaza açma aşamasında girilen Profil bilgilerinin eksiksiz ve hatasız yazılması  gerekmektedir.                                                                                                                                

Hatalı/eksik kimlik bilgileri ile mağaza yayınlamak; Needion.com' da yayınlanan mağazalar kullanıcı adı ile yayınlanır. Kullanıcı adı bölümüne kişi Ad-Soyadı girme zorunluluğu bulunmamaktadır. Mağaza açarken girilen Profil Bilgileri kısmına eksiksiz ve hatasız olarak bilgilerin tam girilmesi gerekmektedir.     

Hatalı kategoride mağaza yayınlamak; Needion.com' da mağaza açan satıcının, alıcıya doğru bir şekilde ulaşabilmesi ve mağazada yer alan ürün/hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmesi için mağazalar belirli kategorilerde yayınlanmaktadır. Mağazayı, uygun kategoride hazırlamamanız durumunda mağazanız reddedilir.                                                                           

Doğru kategoriyi belirlemek için açmak istediğiniz mağaza türünü Needion.com’da arayarak, mağazanızın kategorisini, aynı türe ait yayınlanmış bir mağazanın kategorisiyle aynı olacak şekilde düzenleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

 

 
 
 

Benzer makaleler

 

Tags